Detektyw od Zdrady Poznań

Jesteśmy specjalistami od sprawdzania wierności partnerów na terenie Poznania i okolic

Dyskrecja

Doświadczenie

ELastyczność

Na czym polega praca detektywa od zdrady w Poznaniu?

Czemu podejrzewam, że mój partner nie jest mi wierny?

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Poznański oddział naszej agencji detektywistycznej od zdrady stawia na trzy rzeczy:

  • personalne podejście do klienta,
  • stuprocentową dyskrecję
  • oraz jak najszybsze wyjaśnienie sprawy.

Podejrzenia, że partner zdradza są męczące i potrafią spędzać sen z powiek. W pełni to rozumiemy, dlatego staramy się jak najprędzej potwierdzić lub wykluczyć niewierność – każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Dla człowieka w takim stanie emocjonalnym nie ma rzeczy cenniejszej niż czas, dlatego wykorzystujemy każdą minutę, prowadząc wielogodzinną obserwację podejrzanego.

Agencja detektywistyczna od zdrady w Poznaniu - oznaki zdrady?

Detektyw z Poznania to sprawdzi!

Najczęściej zadawanym pytaniem jest „po czym poznać, że mój partner nie jest mi wierny”. Sygnałów może być wiele, ale najczęstszym jest po prostu zmiana zachowania bez wyraźnego powodu. Zazwyczaj nasi klienci zauważają rzeczy takie jak:

  • Przemiana fizyczna – zmiana sposobu ubierania, fryzury, większa dbałość o swoje ciało,
  • Rachunki z hoteli i restauracji, w których nie bywali,
  • Częste zostawanie „po godzinach” w pracy,
  • Brak zainteresowania drugą połówką, a także niechęć w bliższych kontaktach cielesnych,
  • Zwiększenie zabezpieczeń na telefonie, komputerze i mediach społecznościowych.

Należy pamiętać, że nie każda zmiana oznacza od razu zdradę – jednak warto to zweryfikować, zwłaszcza jeżeli taka sytuacja trwa już dłuższy czas. Dlatego warto wynająć detektywa specjalizującego się w wykrywaniu zdrady.

Wynająć detektywa od zdrady w Poznaniu, czy działać samamu?

Absolutnie nie! Po pierwsze, osoba zdradzająca zawsze jest czujna i zauważy zmianę podejścia oraz to, że jest „na celowniku”, przez co zacznie się bardziej kryć.
Drugą i ważniejszą kwestią jest to, że potencjalne dowody zdrady zdobyte przez osobę nieposiadająca licencji detektywa nie mogą zostać użyte w sądzie.
Podczas rozwodu z orzeczeniem o winie liczy się udokumentowanie faktu, iż strona zdradzająca ponosi odpowiedzialność za rozpad pożycia małżeńskiego. Ważne wtedy jest, by wszystkie dowody dostarczone były przez organa uprawnione do ich pozyskania bez zgody osoby trzeciej.
W praktyce oznacza to, że detektyw ma prawo bez wiedzy kochanka lub kochanki nagrywać ją/jego, fotografować, tworzyć pliki audio, a także zbierać informacje takie jak adres zamieszkania czy miejsce pracy.
Dodatkowo, nasz detektyw z Poznania może wystąpić przed sądem w roli świadka.

Jeżeli szukasz dyskrecji, zrozumienia i szybkich efektów – skontaktuj się z naszą agencją detektywistyczną od zdrady jeszcze dziś! Gwarantujemy, że do każdej z naszych spraw podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i empatią – w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Nie wahaj się – życie bez wątpliwości jest piękniejsze, niż podejrzliwość i niepewność.

Close Menu