Detektyw od Zdrady Wrocław

Jesteśmy specjalistami od sprawdzania wierności partnerów na terenie Wrocławia i okolic

Dyskrecja

Doświadczenie

ELastyczność

Na czym polega praca detektywa od zdrady we Wrocławiu?

Czemu podejrzewam, że mój partner nie jest mi wierny?

Prawdopodobnie zauważyłaś/eś u swojego partnera niepokojące sygnały zdrady – późne powroty z pracy, nieznany zapach na ubraniu, „spanie z telefonem” i obsesję na punkcie prywatności. Jeśli tak – jesteś we właściwym miejscu.
Agencja Dobry Detektyw z oddziałem we Wrocławiu chętnie pomoże Ci to zweryfikować. Jesteśmy dyskretni, profesjonalni i szybcy. Łączymy w sobie empatię, doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt – dajemy więc gwarancję najkrótszego czasu obserwacji, połączoną ze skutecznością.
Nasz detektyw posiada licencję zatwierdzoną przez MSWiA, co w praktyce daje mu możliwość rejestrowania i dokumentowania poczynań innych ludzi bez ich zgody. Prowadząc śledztwo na własną rękę, każdy zdobyty przez Ciebie dowód zdrady jest nieważny. Detektyw od zdrady ma natomiast możliwość przygotowania dokumentacji w taki sposób, by została uznana w sądzie i wciągnięta do toku postępowania sprawy.

Agencja detektywistyczna od zdrady Wrocław - Dokumentacja jaką wykonany?

Detektyw to sprawdzi!

Dokumentowanie dowodów zdrady może wydawać się zbędne i bolesne, ale jest konieczne przy uzyskaniu rozwodu z orzeczeniem o winie. Taki rozwód otwiera możliwość wywalczenia dla siebie różnych praw drogą sądową, takich jak:

  • Obciążenie byłego partnera obowiązkiem alimentacyjnym nie tylko wobec dzieci, ale również Ciebie,
  • Uzyskanie prawa do wyłącznej opieki nad dziećmi,
  • Podział majątku na korzyść osoby pokrzywdzonej.

Dlaczego warto wynająć detektywa od zdrady we Wrocławiu?

Dokumentacja, którą dostarczy nasz wrocławski detektyw będzie najwyższej jakości, przejrzysta i bogata w informacje. Nasi klienci po potwierdzeniu zdrady oprócz standardowych nagrań video, audio oraz fotografii otrzymują również garść informacji na temat kochanka/kochanki, takie jak status materialny, adresy pracy i zamieszkania oraz miejsca spotkań z niewiernym partnerem.

Prawda bywa bolesna, ale lepsza jest od życia w kłamstwie. Podejrzliwość rozbija związki, często równie skutecznie jak zdrada – nie dopuść do tego. Działaj już teraz!
Jeżeli poszukujesz dyskretnego, szybkiego w działaniach i konkretnego detektywa na terenie Wrocławia – zadzwoń jeszcze dziś! Rozwiej swoje wątpliwości i zyskaj pewność!

Close Menu