Detektyw od Zdrady Łódź

Jesteśmy specjalistami od sprawdzania wierności partnerów na terenie Łodzi i okolic

Dyskrecja

Doświadczenie

ELastyczność

Na czym polega praca detektywa od zdrady Łodzi?

Czemu podejrzewam, że mój partner nie jest mi wierny?

Nasza agencja detektywistyczna od zdrady, z oddziałem w Łodzi specjalizuje się w śledztwach dotyczących niewierności partnerów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, przystosowany do prowadzenia obserwacji w każdych warunkach i na każdy dystans – dlatego dowody, które dostarczamy są najwyższej jakości. Naszą misją jest pomagać ludziom, którzy znaleźli się na zakręcie życiowym i nie wiedzą, co zrobić dalej.
W naszym Łódzkim oddziale pracują detektywi wyspecjalizowani w wykrywaniu zdrad. Mamy bogate doświadczenie i odpowiednie przygotowanie psychologiczne pod kątem prowadzenia śledztw tego typu. Stawiamy na profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w każdą sprawę, ponieważ zdrada jest osobistą ludzką tragedią. Mając to na uwadze, każdy telefon i każdą prośbę traktujemy priorytetowo – wszyscy jesteśmy ludźmi i rozumiemy, jak ciężko żyje się w niepewności.

Agencja detektywistyczna od zdrady w Łodzi - oznaki zdrady?

Detektyw z Łodzi to sprawdzi!

Najczęstsze oznaki zdrady to:

  • Dbanie o siebie bardziej niż dotychczas (nowy styl ubioru, nowa fryzura),
  • Nowe, nieznane zapachy na koszuli czy płaszczu (np. zapach perfum),
  • Częsta praca „po godzinach”,
  • Rachunki z restauracji czy hoteli, w których nie bywaliście razem
  • Połączenia i smsy o późnych porach,
  • Obsesyjna dbałość o prywatność (np. zmiana haseł na wszystkich kontach
    społecznościowych).

Oczywiście, nie każdy z tych sygnałów musi oznaczać, że partner jest niewierny. Warto jednak sprawdzić współmałżonka, zwłaszcza jeśli takich oznak jest więcej niż jedna i nie są one jednorazowe.

Dlaczego warto wynająć detektywa od zdrady w Łodzi?

W agencji detektywistycznej od zdrady stawiamy przede wszystkim na wielogodzinną obserwację. Uważamy, że dobre śledztwo powinno być przeprowadzone dyskretnie, profesjonalnie oraz maksymalnie szybko. Nikt nie lubi oczekiwać na efekty tygodniami – dlatego staramy się jak najszybciej potwierdzić lub wykluczyć zdradę.
Dokumentacja, którą otrzymuje nasz klient zawiera pliki video, audio, fotografie oraz garść informacji – na temat kochanki/kochanka, miejsca oraz częstotliwości spotkań. Dane zdobyte przez detektywa mogą być wykorzystane w sądzie, ponieważ działając na licencji wydanej przez MSWiA może on nagrywać ludzi bez ich wiedzy.
Informacje pozyskane przez detektywa mogą być podstawą do rozwodu z wyłącznym orzeczeniem o winie partnera, co daje szereg korzyści dla osoby poszkodowanej (wyłączne prawo do opieki nad dziećmi, pozyskanie dla siebie alimentów, podział majątku na niekorzyść zdradzającej połówki). Nasi detektywi mogą wystąpić również w roli świadka.

Stawiamy przede wszystkim na dyskrecję, dlatego nie wahaj się dzwonić,
nawet jeśli wydaje Ci się to niedorzeczne. Każdy rodzaj podejrzeń spędza sen z powiek, a nieuzasadnione rzucenie ich partnerowi w twarz również może zniszczyć związek, nawet wieloletni. Zyskaj pewność i spokój, skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Twój detektyw od zdrady w Łodzi to my – zadzwoń do nas.

Close Menu